Montana NIGHTGLOW Luminescent Green, 400ml

Luminescentní sprej Montana NIGHTGLOW Green je vysokotlaká a vysoce kvalitní barva na bázi nitro akrylu. 

350 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Kód: OT273
Montana NIGHTGLOW Luminescent Green, 400ml

Detailní popis produktu

Sprej Montana Nightglow obsahuje luminiscenční pigmenty s vyšším vyzařováním světla. Nová kvalita ukládá světlo jako absorbovanou energii nabité a tuto energii vyzařuje (jako světlo), když je v naprosté tmě.

Doba, po kterou barva vyzařuje světlo se liší podle intenzity a délky vystavení světlu (nabíjení) a množství nanesené barvy Nightglow Effect. Pro optimální lesk se doporučuje aplikovat více vrstev na předem napenetrované podklady. K nejvyššímu vyzařování světla dochází ihned po nabití.

Aplikace:
Lze použít pro vnitřní i venkovní aplikace. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud použijete silný světelný zdroj k naplnění spreje Nightglow Effect a pozorujete v úplné tmě bez dalších zdrojů světla.

Použití:
Nightglow lze použít na hladké, drsné povrchy a povrchy opatřené základním nátěrem, jako je kov, dřevo, tvrdé plasty, krabice se základním nátěrem a stěny atd.
Doporučujeme aplikovat na povrchy, které jsou předem opatřeny základním nátěrem Montana Gold Shock White 9100 pro dosažení nejintenzivnějšího efektu záře.
Počítejte s tím, že může být vyžadována delší doba schnutí v závislosti na použitém podkladu. Omezená odolnost vůči povětrnostním vlivům, světlu a UV záření.

Doporučení:
Po úplném zaschnutí a vytvrdění lze životnost a odolnost spreje Nightglow Effect zvýšit aplikací Montana Lak 400 ml.

Doplňkové parametry

Kategorie: UV značení
Hmotnost: 0.4 kg
Objem: 400 ml
Barva: Zelená
Země výroby: Německo