Pealock NFC karta, růžová

NFC karta slouží pro odemykání a zamykání Pealocku.

standardní cena: 99 Kč –10 % 89 Kč 89 Kč / 1 ks
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Kód: OT104
Pealock NFC karta, růžová
karta fialova
99 Kč –10 %

Detailní popis produktu

Pokud Vám nevyhovuje ani náramek nebo klíčenka, je NFC karta to ideální právě pro Vás. Kartu si dáte např. do rukávu své lyžařské bundy, peněženky nebo kapsy. 

NFC karta má stejnou velikost jako jako kreditní karta.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pealock
Záruka: 2 roky

Logo

Pealock je chytrý elektronický zámek k ochraně sportovního a jiného vybavení před krádeží.

Pealock 1 funguje spolu s Bluetooth spojením a GSM signálem, kdežto Pealock 2 funguje taky na Bluetooth, ale spojení probíhá přes mobilní data. Nemusíte se starat o "oživení" přednabité SIM karty, stačí jen dohrát kreditní kartu na účet a automaticky se vám jednou ročně strhne 199 Kč a nemusíte se bát se, že vám Pealock nebude fungovat, zrovna když ho budete potřebovat. Další rozdíl je v GPS, notifikací přes celý displej, celkové rychlosti spojení a možnosti pojištění sportovního vybavení (kolo, koloběžku, lyže..), které slouží jako doplňková služba.

Jak funguje Pealock 1?

Pealock lze uzamknout/odemknout pomocí chytré aplikace nebo NFC příslušenství. Na krátkou vzdálenosti zámek komunikuje přes Bluetooth. Jakmile se od zámku vzdálíte, je automaticky přepnut na GSM volání. SIM karta je součástí zámku již z výroby.

Jak dobít kredit na Pealock 1?

1. Navštivte web www.t-mobile.cz/dobijeni 2. Klikněte na tlačítko ,,Dobít platební kartou" 3. Vyplňte požadované údaje: Telefonní číslo Pealocku (najdete na zadní straně obalu, např. +420 605 786899) Částka 200 Kč Telefonní číslo Vašeho mobilního telefonu (na ten Vám přijde potvrzení) Váš email Poté klikněte na tlačítko ,,Dobít kredit,,

Jak funguje Pealock 2?

Zámek je vybaven GPS modulem, pohybovým senzorem, integrovaným alarmem a odesílá upozornění přímo do vašeho mobilního telefonu prostřednictvím technologie Bluetooth, či mobilních dat v případě, že se od zámku vzdálíte. Přepínání probíhá automaticky. SIM karta je součástí každého zámku již z výroby.

Proč potřebuji datový tarif?

Kvůli sledování GPS, interaktivní mapě a notifikacím na telefon, když jste mimo dosah Bluetooth.