Pealock Podsedlová kapsa

Podsedlová brašna Pealock je ideálním pomocníkem na cesty, kam můžete během cesty uschovat nejen zámek Pealock, ale také další vybavení.

590 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Kód: OT267
Pealock Podsedlová kapsa
pealock podsedlova brasna ozn3
Novinka

Detailní popis produktu

Malá praktická podsedlová brašna má vnitřní síťovou kapsičku, která je vhodná například na odložení hotovosti nebo drobných předmětů. Uchycení pod sedlem je zabezpečeno třemi páskami na suchý zip.

Reflexní prvky na bocích zvyšují viditelnost za snížených světelných podmínek. Brašnička je vyrobená z odolného materiálu, který zajistí dlouhou životnost. Díky speciální povrchové úpravě a nepromokavým zipům vás nepřekvapí ani deštivé počasí.

Hlavní vlastnosti: 

  • vnitřní kapsička
  • uchycení třemi páskami na suchý zip
  • reflexní prvky na bocích
  • odolný materiál
  • nepromokavé zipy

Doplňkové parametry

Kategorie: Pealock
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.113 kg
Barva: Černá
Šířka: 8 cm
Délka: 21,5 cm
Objem: 500 ml

Logo

Pealock je chytrý elektronický zámek k ochraně sportovního a jiného vybavení před krádeží.

Pealock 1 funguje spolu s Bluetooth spojením a GSM signálem, kdežto Pealock 2 funguje taky na Bluetooth, ale spojení probíhá přes mobilní data. Nemusíte se starat o "oživení" přednabité SIM karty, stačí jen dohrát kreditní kartu na účet a automaticky se vám jednou ročně strhne 199 Kč a nemusíte se bát se, že vám Pealock nebude fungovat, zrovna když ho budete potřebovat. Další rozdíl je v GPS, notifikací přes celý displej, celkové rychlosti spojení a možnosti pojištění sportovního vybavení (kolo, koloběžku, lyže..), které slouží jako doplňková služba.

Jak funguje Pealock 1?

Pealock lze uzamknout/odemknout pomocí chytré aplikace nebo NFC příslušenství. Na krátkou vzdálenosti zámek komunikuje přes Bluetooth. Jakmile se od zámku vzdálíte, je automaticky přepnut na GSM volání. SIM karta je součástí zámku již z výroby.

Jak dobít kredit na Pealock 1?

1. Navštivte web www.t-mobile.cz/dobijeni 2. Klikněte na tlačítko ,,Dobít platební kartou" 3. Vyplňte požadované údaje: Telefonní číslo Pealocku (najdete na zadní straně obalu, např. +420 605 786899) Částka 200 Kč Telefonní číslo Vašeho mobilního telefonu (na ten Vám přijde potvrzení) Váš email Poté klikněte na tlačítko ,,Dobít kredit,,

Jak funguje Pealock 2?

Zámek je vybaven GPS modulem, pohybovým senzorem, integrovaným alarmem a odesílá upozornění přímo do vašeho mobilního telefonu prostřednictvím technologie Bluetooth, či mobilních dat v případě, že se od zámku vzdálíte. Přepínání probíhá automaticky. SIM karta je součástí každého zámku již z výroby.

Proč potřebuji datový tarif?

Kvůli sledování GPS, interaktivní mapě a notifikacím na telefon, když jste mimo dosah Bluetooth.