Svítilna Ledlenser P7R Work UV

Kompaktní dobíjecí svítilna P7R Work od značky Ledlenser je vhodná pro použití i v těch nejnáročnějších pracovních prostředích. Model vybaven navíc kontrastním UV světlem. 

3 650 Kč
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Kód: OT204
Svítilna Ledlenser P7R Work UV

Detailní popis produktu

Nové ruční svítilny Ledlenser série P nabízí řadu špičkových baterek s označením WORK pro použití i v těch nejnáročnějších pracovních prostředích.

LEDLENSER P7R WORK je kompaktní dobíjecí (přes USB) svítilna s intuitivním ovládáním. Nabízí světelný výkon až 1200 lm s distribucí přirozeného denního světla (CRI 90). K dispozici UV boční světlo.

Boční UV světlo je vhodné například k detekci trhlin v nátěrech, kontrole vodoznaků na bankovkách a ceninách, ke sledování nečistot, detekci krve, kontrole úniku provozních kapalin, ke kontrole kvality vláken atd. 

Díky inovativní technologii FLEX SEALING TECHNOLOGY je svítilna odolná podle indexu IP68, tudíž je zcela odolná proti prachu, proti pádu i proti ponoření do vody. Její odolnost je zvýšena pogumovaným tělem, ochranným tvrzeným sklem. Odolná je proti kapalinám a chemikáliím.

  • Nabízí rychlé zaostřování světelného kužele pomocí technologie Advanced Focus System a také plynulé stmívání světelného výkonu.
  • Smart Light Technology umožňuje nastavit svítilnu individuálně přesně podle daných potřeb uživatele.
  • Svítilnu lze dobíjet pomocí nabíječky s odolným magnetickým konektorem.
  • Svítilna je vybavena transportním zámkem, indikátorem baterie, technologií Flicker Free zamezující mihotání světla, paměťovou funkcí a technologií Emergency Light back-up light, která při vybití baterie na 25 % přepne svítilnu do úsporného módu pro co nejdelší výdrž.

Vztahuje se na ni prodloužená sedmiletá záruka. 

Obsah balení: dobíjecí baterie, dobíjecí stanice, šňůrka na ruku, inteligentní klip, magnetický dobíjecí kabel+adaptér, pouzdro

Světelné funkce: Blink, Boost, Low Power, Mid Power, Power, Position, S.O.S., Strobe

Funkce:

  • Možnost stmívání
  • Transportní zámek
  • Flicker free
  • Paměťová funkce
  • Záložní světlo- při vybití baterie na 25 % přepne svítilnu do úsporného módu pro co nejdelší výdrž.
  • Zvýšená odolnost proti chemikáliím

CRI (Color rendering index ): 90
Teplota světla: 3700-4400 K
Test pádu z výšky: 3 m

Kontrastní UV světlo slouží k ověření pravosti bankovek a dokumentů s bezpečnostními prvky, k detekci stop krve nebo například k trasování zraněné / lovené zvěře

Návod k použití: Ke stažení

Doplňkové parametry

Kategorie: UV svítilny
Hmotnost: 0.3 kg
Dosah světla: 240/ 180 /115 /15 m
Světelný tok: 1200/ 900/ 390 /15 lm
Doba svícení: 2/ 3.25/ 60 h
Počet LED: Xtreme LED 1x UV LED 365 nm
Voděodolnost: IP68