DNA Protected

Chránit vaši značku znamená chránit vaše příjmy, pověst a vztah s vašimi zákazníky. Registrace ochranných známek a patenty jsou prvními kroky, které je třeba podniknout, ale ne vždy jsou dostačující.

Řekněte „NE“ padělkům pomocí naší patentované technologie, včetně značkování proti neoprávněné manipulaci a falešného značení, serializace a funkcí sledování a sledování. Usnadňujeme vám, vašim licencovaným prodejcům a zákazníkům, kontrolu pravosti vašich produktů a potlačení oběhu nelegálních produktů.

Technologie forenzního značení
Forenzní značení, známé také jako bezpečnostní značení, je aplikace DNA na vaše cenné předměty, jako jsou například šperky, elektronická zařízení a vozidla. Pouhým okem není vidět a je velmi obtížné jej odstranit, a proto je dokonalým řešením, jak učinit vaše předměty výraznými, jedinečnými a nepochybně rozpoznatelnými. Jak jinak byste dokázali vybrat jeden mobilní telefon z hromady stovek stejné značky a modelu? Sériová čísla a další identifikační metody jsou zjišťovány a potlačovány, protože zloději neustále postupují a přizpůsobují se nejnovějším bezpečnostním opatřením.

Forenzní značení existovalo a existuje v různých tvarech a metodách. I když každý z nich může v konečném důsledku vést k identifikaci vlastníka předmětu, některé mohou vyžadovat odeslání tamponových testů do laboratoří, aby získaly výsledky, což činí proces komplikovanějším a únavnějším. DNA PROTECTED používá pouze metody, které umožňují na místě identifikovat stav a vlastníka příslušné položky. 

Cílem je aplikovat označení, která na jedné straně neublíží vzhledu nebo kvalitě předmětu a na straně druhé je prakticky nemožné odstranit. Při odhalování trestné činnosti a identifikaci odcizeného zboží to znamená zajistit opětovné spojení těchto věcí s jejich právoplatnými vlastníky. To je důvod, proč je náš typ bezpečnostního značení považován za jeden z nejlepších systémů značení proti krádeži.

 

Žádné produkty značky DNA Protected nebyly nalezeny...